24 września 2022

Marketing akwarystyczny

Marketing copywriting akwarystyczny

Wszystkich chętnych do publikowania asortymentu ryb zapraszam do kontaktu!!

mail: [email protected]

Telefon: 731 146 133

Czas to pieniądz

Na marketing i copywriting akwarystyczny nigdy nie ma czasu. Przy marketingu związanym ze sprzedażą ryb ozdobnych trzeba mieć go wyjątkowo dużo. Nauka robienia zdjęć jest czasochłonna, podobnie jak dowiadywanie się szczegółów o przedstawianym gatunku. Trzeba stworzyć artykuł o odpowiedniej konstrukcji i merytorycznych informacjach, a na dodatek musi być zgodny z prawdą, bo akwaryści wypatrzą każde potknięcie.

Ryby to nie słodkie kotki czy pieski, które obejrzą się zawsze i wszędzie. Wymagają więcej pracy i talentu w przygotowaniu treści. Zdjęcie psa na trawie trudno zepsuć, ale wydobycie pobłysku kardynała w akwarium to wyzwanie na dłuższy czas.

Nie kupuj w ciemnno

Poświęcam mój czas na to, co kocham, bo zajmuję się zawodowo copywritingiem i marketingiem akwarystycznym od wielu lat. Nie przedstawiam dwustronicowego portfolio, ale setki stron, które wiszą publicznie już jakiś czas i nieustannie zbierają odbiorców.

Jestem dumna z mojej pracy, ale widzę miejsce na poprawę w wielu kwestiach. Nie zawsze zdjęcie jest ostre i nie zawsze tekst oddaje to, co chcę powiedzieć. Jednak każdy kolejny artykuł jest zgrabniejszy, a zdjęcie lepiej wykadrowane, oświetlone i dopracowane.

Moim atutem jest to, że zawsze wiem jaki gatunek ryby, rośliny, czy rodzaj skały jest na zdjęciu. Jak wygląda kompozycja holenderska i czym różni się od nature aquarium. Czym różni się glon Spirogyra od Volvox i jak obydwa wyglądają pod mikroskopem. Dysponuję też bazą zdjęć mikroskopowych glonów, patogenów ryb i wielu innych organizmów.

Różnica jakości

W tym co robię jest zawsze 30% pracy, 30% ciekawości i 40% pasji. Posiadam 100 akwariów, które mogą służyć za:

  • atelier,
  • dom dla ryb do zdjęć,
  • rozwój koncepcji aranżacyjnych,
  • uprawy ciekawych gatunków roślin

Możliwości współpracy są nieograniczone, podobnie jak moje zaangażowanie.

Co oferuje marketing i copywriting akwarystyczny?

Teksty (blog, opis produktu) na strony internetowe

Posty do mediów społecznościowych

Baza gotowych zdjęć

Robienie zdjęć akwariów i ryb

Serdecznie zapraszam do współpracy

Kinga Smyk

tel. 731146133

mail: [email protected]

Messenger w prawym dolnym rogu strony.

Moje artykuły na portalu Fajny Zwierzak

https://fajnyzwierzak.pl/autorzy/kinga-smyk/