Gen. Maczka 14, 60-651 Poznań
731 146 133

Ciekawostki Aquaszop Poznań

Ciekawostki Aquaszop Poznań

Aquaszop rośliny

Jeżeli myślicie, że aktualnie nic nie ma w sklepach akwarystycznych, to pomyślcie jeszcze raz! Odwiedzimy Aquaszop

Babka Scyopterus wgryza się w skałę

Aquaszop w sierpniu

Tanganika puszy się niebieskim Neolamprologus cylindricus. Ta dłuuuuga ryba uwielbia skały, twardą wodę i już widać, że będzie pięknie ubarwiona. Błękitne końcówki płetw zabłysną w akwarium, a niesamowite pozy Neolamprologusa ubawią was do łez.

Po czym poznać zdrową platkę i gupika? Po tym, że nie ciągną w dół zadka. Zwracajmy na to uwagę, bo to świadczy nie tylko o tym, że ryba jest zdrowa, ale też o częstych podmianach w akwarium, w którym pływa. To bardzo ważne, gdy ryb jest więcej, a tu jest w czym wybierać.

Neony czarne są tak nudne jak zwinniki jarzeńce? No to mamy Hyphessobrycon amapaensis, który jest naturalnym zgrabnym połączeniem obu gatunków. Ponadto aż się wyrywa do nowego akwarium, bo widocznie aktualne już mu się dokumentnie znudziło.

Senne lato

Niezależnie od tego, czy planujemy założyć nasze pierwsze akwarium, czy szukamy jakiegoś rodzynka do obsady, którą mamy, skorzystajmy z okazji, żeby odwiedzić sklep akwarystyczny.

Skoro zajadamy się lodami, to wpadnijmy po mrożonkę dla ryb. Chłodne przekąski z dafni, artemii, czy oczlika ożywią naszą ekipę, a my będziemy mogli w spokoju zaplanować zakupy na wrzesień. Piaskownica nie jest zatłoczona, roślinki dorodne i wyrośnięte, a obsługa ma dla nas więcej czasu.

Nie chcecie nowych ryb, bo jedziecie na wakacje? No to zbieramy się i jedziemy do Aquaszop po pyszne żarełko dla podopiecznych!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności